יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  פיגום אקרו

  פיגום אקרו נחשב לחלק ממערכת מודולארית, אשר כוללת שני מרכיבים עיקריים שנעשה בהם שימוש להקמת פיגומים איכותיים בפרק זמן קצר.

  דגשים חשובים בתהליך הקמת פיגום אקרו

  חשוב לוודא כי הצינורות והמערכות שונות מתוחזקות בצורה טובה. יש לוודא כי התקנת הפאנלים שהורכבו נעשתה בצורה מלאה, לבחון אם נשארו חומרים כלשהם באזור שיכולים להפריע להמשך העבודה וכמובן לגבות את כלל השלבי העבודה באישורי הנפקה מקצועיים מצד בעלי המקצוע השונים. חברתנו עושה שימוש איכותי בחומרים החדשניים ביותר על מנת לוודא כי לא יצוצו בעיות בהמשך תהליך הבנייה.

  פיגום אקרו

  חשיבות המסגרת בפיגום

  הקמת מסגרת למבנה מסוים חייבת להיעשות בצורה בטיחותית ובצמוד לתקנות המקובלות בכל שלבי הבנייה. בסוג אקרו, במקרה שחלק מסוים מכלל המסגרת שהוקמה עוד צריך לעבור תיקונים כלשהם – חברת הבנייה חייבת לוודא כי כלל המסגרת יציבה (דבר שעשוי להצריך הפניית לבנים נוספות מעבר לאלה שצוינו בזמן התכנונים).

  חשיבות של פיגום אקרו

  סוג זה ייעל את עולם הבנייה, בכך שסיפק אפשרות פשוטה וחדשנית לקמת מבנים ארעיים חזקים ועמידים. פיגום זה נחשב לוורסטילי עם אפשרויות הסתגלות לגבהים שונים של מבנים, וכן לחסכוני ולאמין. כיום, השימוש בפיגום זה נעשה במדינות רבות ובאזורי בנייה נרחבים. חברתנו זיהתה את הצורך בפיגומים איכותיים להשכרה ופיגומי אקרו כבר מזמן, ולכן כיום מספקת שירותים מקצועיים ומנוסים בתחום זה.

  מה אם לא ייעשה שימוש בפיגום זה?

  פיגום איכותי יבטיח גם מבנה איכותי. כל מבנה חייב לקום על בסיס כלשהו, ולכן לפיגומים יש חלק אינטגרלי בתהליך הבנייה. שימוש בפיגום אקרו מבטיח שמירה על עובי חלקי המבנה, ולכן שומר על חוזק מקסימלי. חוזק זה חשוב בהקמת מבנים גבוהים במיוחד, וכן מאפשר שמירה מפני נזקים פוטנציאליים עתידיים (כמו קורוזיה למשל).

  חברה מנוסה בתחום מציעה שירותים מקצועיים

  חברתנו נחשבת לאחת מהמובילות בתחום אספקת פיגומים מסוג זה. החברה דוגלת בשימוש בחומרים האיכותיים ביותר, ושוכרת את שירותם של אנשי המקצוע המיומנים ביותר. אין ספק כי בחירה בחרה תבטיח ליזמים ולמהנדסים חוויית בנייה פשוטה יותר, ולדיירי הבניין תהליך בנייה איכותי יותר אשר יעמוד בזמנים שנקבעו.

  לקבלת הצעת מחיר לפיגום אקרו

  השאירו פרטים באתר

  או חייגו עכשיו! 072-3213812

  יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים

   תבניות ליציקת בטון

   יציקות בטון מהוות חלק בלתי נפרד מתהליך בנייה של מבנים גדולים וקטנים. ככל שיציקות הבטון...

   קרא עוד

   ציוד בניין להשכרה

   אחד התחומים הכי בולטים בישראל בשנים האחרונות ואחד הרווחיים שבהם הוא ענף הבנייה. נחשפנו אליו...

   קרא עוד

   השכרת ציוד לבניין

   ציוד בניין - אקרו המפרץ אקרו המפרץ עוסקת בהשכרת ציוד לבניין, פיגומי תמיכה מסוג אקרו ותשתיות....

   קרא עוד