יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   אודות חברת אקרו המפרץ

   חברת אקרו המפרץ עוסקת בייבוא, מכירה והשכרה של ציוד בניין.

   החברה מציעה מגוון רחב של ציוד מקצועי לבניה, ופתרונות הנדסיים.

   אקרו המפרץ שמה לה למטרה להעניק ללקוחותיה שירות מקצועי, יחס אישי וליווי לכל אורך הפרויקט.

   כל לקוח נהנה מייעוץ מקצועי על מנת להתאים את הציוד המתאים ביותר לצרכיו תוך עמידה בלתי מתפשרת בלוחות הזמנים וברמת שירות גבוהה.

   עוד עלינו

   אצלנו תמצאו

   גדרות קצה לבטיחות

   קרא עוד
   מגדלי אקרו (מגדלים לעומסים כבדים)

   קרא עוד
   פיגומי מדרגות

   קרא עוד
   רגלי תמיכה לעומסים כבדים

   קרא עוד

   למה איתנו

   מקצועיות
   ציוד מתקדם
   תמיכה מלאה
   שקיפות מלאה

   בין הפרויקטים שלנו

   לחץ למעבר לכל הפרויקטים

   יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    אקרו

    הקמה של מבנה חדש או עריכת שיפוצים במבנה קיים, דורשת במרבית המקרים הסתייעות בציוד מקצועי לבניין ופתרונות הנדסיים שונים. אחד הפתרונות היותר מקובלים הינו פנייה לחברה מקצועית אשר יכולה להעמיד את הציוד הנדרש ולסייע בכך בביצוע משימת הבנייה על הצד הטוב ביותר. אילו סוגי ציוד נדרשים במהלך בנייה או שיפוצים של מבנה? למה עדיף לשכור את הציוד הדרוש ולא לרכוש אותו באופן עצמאי? היכן אפשר להשיג את הציוד הנדרש, יחד עם ליווי מקצועי והתאמה מיטבית של הציוד לצרכים ולהעדפות של השוכרים? אקרו המפרץ בע"מ, הינה חברה מקצועית העוסקת בנושאים אלו ויחד נרחיב את היריעה בנושא זה.

    אקרו – סוגי ציוד ופריטים נדרשים לבנייה או שיפוץ של מבנים

    בנייה או שיפוץ של מבנה דורשים שילוב של מקצועיות וידע בתחום. חומרי הבנייה הנדרשים להשלמת הפרויקט נרכשים בצורה מרוכזת על ידי מנהלי הפרויקט והמשקיעים בו. עם זאת, פריטי ציוד רבים שבהם מסתייעים מנהלי הפרויקט הממונים על הביצוע, מושכרים בדרך כלל מחברות המתמחות בתחום. עם סוגי הציוד כאמור לעיל ניתן למנות מגדלים לעומסים כבדים, רגלי תמיכה לעומסים ופיגומים ניידים. זאת, בנוסף לציוד עזר נוסף שנדרש מעת לעת בדרך להשלמת הפרויקט. כל אחד מפריטי הציוד הללו בפני עצמו הוא יקר. בנוסף, ההרכבה והתחזוקה שלו דורשים רמה גבוהה של ידע ומקצועיות.

    פיגום אקרו מחיר

    שאלת ההשכרה או הרכישה של הציוד מתעוררת מעת לעת אצל קבלנים ומנהלי פרויקטים בענף הבניה. מצד אחד, רכישת ציוד ובעלות עליו מאפשרת שימוש חוזר בו למגוון פרויקטים. מצד שני, הטרחה הכרוכה בהקמת פיגומים  או הצבת ציוד והצורך לפרק אותם בתום הפרויקט, עשויים להציב אתגר רציני בפני הקבלנים. בנוסף לעלויות הגבוהות, עבודת ההרכבה והפירוק צריכה להתבצע בצורה מקצועית וברמה גבוהה מאד של בטיחות. בנוסף, אם מתנהלים שני פרויקטים במקביל, יהיה צורך לרכוש ציוד נוסף. בשנים האחרונות קנתה לה שביתה ההבנה שהשכרת ציוד לתקופות קצובות עדיפה בהרבה. אם יש לכם עניין לשכור ציוד איכותי לבניין, אתם במקום הנכון. צרו קשר כעת והמומחים של חברת אקרו המפרץ יחזרו אליכם בהקדם. הם ילמדו את הצרכים שלכם ויתאימו עבורכם את הציוד הנדרש להשלמת העבודה בצורה הנאותה ביותר.

    מגדלי אקרו

    יציקת בטון היא חלק אינטגרלי מתהליך הבנייה של מבנים בגבהים משתנים. התהליך חייב להתנהל בצורה מקצועית ובפיקוח של מהנדסים ואנשי מקצוע מיומנים. תכנון נכון של היציקה מסייע ליצירת מבנה חזק ועמיד לאורך זמן. הדבר נכון תמיד, ונכון במיוחד כאשר מדובר במבנים גבוהים. על מנת לבצע את יציקות הבטון יש צורך במגדלי אקרו המותקנים בצורה מקצועית ומתוכננים באופן שמתאים אותם לצרכים בכל מבנה ספציפי. מהם בדיוק מגדלי אקרו? מהי החשיבות של מגדלים מהסוג האמור? איפה אפשר לשכור מגדלים כאלה אשר יורכבו בצורה מקצועית ובהתאם לדרישות ולצרכים הספציפיים במבנה חדש שהולך ומוקם? להלן התשובות.

    מגדלי אקרו – מה זה ומה התפקיד שלהם

    מגדלי אקרו הם מגדלים המשמשים לתמיכת תבניות ליציקות בטון. הבטון שכולנו מכירים כאחד החומרים החזקים המשמשים לבנייה, מתחיל את דרכו למעשה בתור חומר נוזלי. לאחר צירוף המרכיבים השונים של הבטון, החומר נמזג לתוך תבניות. בתוך התבניות הבטון מתקשה והופך למשטח בטון מוצק וחזק המשמש בסיס להמשך הבנייה. מגדלי אקרו תומכים בתבניות המעניקות לבטון את הצורה הסופית שלו ומאפשרים בדרך הזאת לבנות מבנים גבוהים. המאפיין העיקרי של מגדלי אקרו הינו עצם העובדה שניתן להשתמש בהם ליציקות בטון בהעמסה של משקלים גבוהים, בשטח רחב או בגובה רב או בשניהם. העמדת המגדלים צריכה להתבצע בצורה מקצועית.

    החשיבות של מגדלי אקרו

    החשיבות של מגדלי אקרו היא ביצירת הבסיס המתאים ליציקת בטון לבניית מבנים ברמה גבוהה של איכות ויציבות. ככל שהתכנון והבנייה של המגדלים כאמור מתבצעים בצורה מקצועית יותר, כך התוצאה הסופית תהיה טובה ביותר וכתוצאה – המבנה יהיה יציב יותר לאורך שנים. אם יש לכם עניין לשכור מגדלי אקרו איכותיים שישמשו לבנייה איכותית ויציבה, אתם במקום הנכון.

    צרו קשר כבר כעת ואנשי המקצוע המיומנים של חברת אקרו המפרץ יחזרו אליכם בהקדם. הם יבחנו את הצרכים ואת ההעדפות שלכם ויציעו לכם ציוד איכותי שיותאם בצורה המדויקת ביותר לצרכי המבנה החדש שלכם, ההולך ומוקם.

    מאמרים

    השכרת ציוד לבניין

    ציוד בניין - אקרו המפרץ אקרו המפרץ עוסקת בהשכרת ציוד לבניין, פיגומי תמיכה מסוג אקרו ותשתיות....

    קרא עוד

    פיגום אקרו

    יציקת תקרות בטון נמנית עם עבודות הבנייה הרגישות ביותר. מצד אחד, הבטון הוא חומר חזק ויציב המסוגל, לאחר שהתייצב והתייבש כנדרש, לשאת משקלים ועומסים גבוהים מאוד. מצד שני, לפני הבנייה הבטון הוא חומר נוזלי, שיציקה שלו אמורה להתבצע באמצעות תמיכה מקצועית ומתוכננת היטב של פיגומי אקרו איכותיים. ככל שהפיגום מתוכנן ומוקם בצורה טובה יותר ובהתאם לתוכניות הבניה, כך הסיכויים ליציקת רצפת בטון או תקרת בטון יציבה יהיו גבוהים יותר. במאמר הקצר שלפניכם נביא הסבר קצר על פיגום אקרו ועל המשמעות הרבה שלו להמשך הבנייה ולהקמה של מבנה יציב. מהו בעצם פיגום אקרו? מהו המבנה של פיגום אקרו ומה המייחד אותו מפיגומים רגילים? מה ההבדל בין מגדלי אקרו לעומסים בינוניים ולעומסים כבדים? היכן ניתן להשיג פיגומים כאמור לעיל באיכות הגבוהה ביותר למגוון מטרות? להלן התשובות.

    מהו בדיוק פיגום אקרו ומה התפקיד שלו במבנה

    פיגום אקרו הוא פיגום שהייעוד שלו הינו להעניק תמיכה הולמת ליציבה עבור יציקות בטון, בדגש על יציקת תקרות בטון כמתואר לעיל. בשלב הראשון נפרסים כמה מגדלי תמיכה, אשר ביחד הם יוצרים במת טפסות. הבמה הזאת משמשת לתמיכת היציקה, עד אשר היא תתקשה ותוכל לשאת את המשקל שלה  בעצמה. הפיגום חייב להיות מתוכנן ובנוי בצורה טובה, בהתאם לתוכניות המבנה ובאופן שישיג את התוצאה הטובה ביותר. בניית התקרה מהווה שלב בסיסי במבנה. לפיכך התכנון והבנייה של הפיגום חייבים להתבצע בצורה המקצועית ביותר.

    מה מייחד את פיגום האקרו מפיגומים אחרים

    הדבר העיקרי המייחד פיגום אקרו מפיגומים אחרים הוא המשקל הרב שאותו הפיגום הזה מתוכנן לשאת. בדרך כלל, הפיגום מתוכנן בהתאמה לעומסים שהוא אמור לשאת, כאשר יש הבדל משמעותי בין מגדל שנועד לעומסים בינוניים לבין פיגום שנועד לעומסים גבוהים. אם יש לכם עניין לרכוש או לשכור פיגום אקרו איכותי, אתם במקום הנכון והמתאים ביותר למשימה.

    צרו קשר כבר כעת והמומחים של חברת אקרו המפרץ יחזרו אליכם בהקדם. הם יתאימו עבורכם את הפיגום הנדרש וילוו אתכם לאורך תהליך הסנייה של הפיגום. החברה אמונה על ייבוא, השכרה או מכירה של פיגומי אקרו, מגדלי אקרו ואמצעים מסייעים אחרים לבניין.

     

    מהם מגדלי אקרו?

    מגדלי אקרו הם מגדלי תמיכה העשויים מפלדה ומשמשים לתמיכת תקרות בעומסים כבדים ולגובה רב.

    מגדלי אקרו נחשבים בעולם הבנייה לתחום ייחודי, אשר נעשה בו שימוש בהליכי בנייה ובחומרי גלם איכותיים. מגדלי אקרו חוסכים מרחב רב ומסוגלים לאכלס כמויות דיירים רבות יותר מאשר מבנים דומים נמוכים יותר. חברת אקרו המפרץ נחשבת למובילה בתחום זה.

    מה היתרונות של מגדלי התמיכה?

    היצע גדול של מגדלי תמיכה/אקרו בכל גודל (קלים וכבדים) הנותנים מענה לכל פרויקט על פי הצרכים שלו.

    ישנה גם אפשרות להשלמת המגדלים, ההשלמה מתבצעת ע"י קורות עץ H20 ותבניות עץ 3 שכבות/לבידי טגן ובכך ניתן לקבל כיסוי מעולה לתקרה. מוצר זה מתאים לתקרות נמוכות במיוחד או לעבודה בגובה.

    המוצר נותן מענה לגשרים, מבני תעשייה, בניינים, מרפסות מיוחדות, משטחי עבודה ועוד..

    למה מגדלי אקרו משמשים?

    מגדלי אקרו נחשבים ליציבים מאוד מבין כל ציוד הבניין הקיים, ומסוגלים להתמודד כנגד רוחות ורעידות אדמה (עקב האיכות הגבוהה בפיגומים שעל בסיסם הם קמו). לצרכי הבטיחות, עוד בשלב הבנייה ההתחלתי חברתנו מקפידה על שמירת אזור בנייה מאורגן ובטוח. הקפדה על פרטים קטנים, כגון סידור כלי העבודה מראש וזהירות ע"פ הכללים, ישדרג את תהליך העבודה של העובדים ויבטיח הקמת מגדלים איכותיים ובטוחים יותר.

    נתונים טכניים ומידות אפשריות

    המוצר עבר בדיקת עומסים על ידי הטכניון.

    כושר העמסה: מגדלים בעלי קוטר צינור 50 מ"מׁ 1.5 צול אקרו קל – לעומסים סטנדרטיים.

    מגדלים בעלי קוטר צינור 60 מ"מ 2 צול אקרו כבד – לעומסים כבדים במיוחד.

    מידות אפשריות לאקרו קל 1.5 צול: מסגרת 1.80/1.20 מסגרת 1.20/1.20

    מסגרת קישור 0.30/1.20 מברגים עליונים ותחתונים באורך מקסימלי של 70 ס"מ פלטה בעובי 8 מ"מ.

    מידות אפשריות למגדל תמיכה אקרו כבד 2 צול:

    • מסגרת 1.83/1.20 מ'.
    • מסגרת 1.50/1.20 מ'.
    • מסגרת 1.22/1.20 מברגים עליונים ותחתונים באורך מקסימלי של 50 ס"מ פלטה בעובי 10 מ"מ.

    מידות אפשריות למגדל תמיכה אקרו קל 1.5 צול:

    • מסגרת 1.80/1.20 מ'.
    • מסגרת 1.50/1.20 מ'.
    • מסגרת 1.20/1.20 מברגים עליונים ותחתונים באורך מקסימלי של 70 ס"מ פלטה בעובי 8 מ"מ.

    בטיחות עבודה

    מגדלי אקרו נחשבים ליציבים מאוד, ומסוגלים להתמודד כנגד רוחות ורעידות אדמה (עקב האיכות הגבוהה בפיגומים שעל בסיסם הם קמו). לצרכי הבטיחות, עוד בשלב הבנייה ההתחלתי חברתנו מקפידה על שמירת אזור בנייה מאורגן ובטוח. הקפדה על פרטים קטנים, כגון סידור כלי העבודה מראש וזהירות ע"פ הכללים, ישדרג את תהליך העבודה של העובדים ויבטיח הקמת מגדלים איכותיים ובטוחים יותר.

    זיהוי סכנות בתהליך הבנייה

    אנשי החברה המיומנים מסוגלים לזהות סכנות פוטנציאליות שעשויות להשפיע לרעה על תהליך הבנייה בעתיד. עובדי החברה מקפידים למפות את כלל הסיכונים ובונים תכנית פעולה שתתאים להתמודד עם הבעיות. כמו כן, ראוי להקפיד שכל ציוד חשמלי יהיה מרוחק מאזור הפיגומים על מנת למנוע פגיעה פוטנציאלית בחיי אדם.

    החומרים בהם נעשה שימוש

    באופן כללי, צינורות מתכת נחשבים לחומרים האוניברסליים שבהם נעשה שימוש לבניית פיגומים. היות וכלל בסיס בתעשיית הבנייה הוא שפיגומים יספקו תמיכה עבור משקל המבנים שעתידים לקום, ראוי לציין שמגדלים דורשים היערכות מיוחדת בפן זה. החל משימוש בחומרי גלם חזקים ועמידים יותר, דרך הגדלת הכמות שבה נעשה שימוש וכלה במערכי בנייה מיוחדים – ניכר כי למגדלים יש אתגר לא מבוטל עבור חברות הבנייה. עם זאת, חברתנו מנוסה מאוד בתחום ויודעת להתמודד עם כלל האתגרים שניצבים בפניה.

    פיגום אקרו נחשב לחלק ממערכת מודולארית, אשר כוללת שני מרכיבים עיקריים שנעשה בהם שימוש להקמת פיגומים איכותיים בפרק זמן קצר.

    דגשים חשובים בתהליך הקמת פיגום אקרו

    חשוב לוודא כי הצינורות והמערכות שונות מתוחזקות בצורה טובה. יש לוודא כי התקנת הפאנלים שהורכבו נעשתה בצורה מלאה, לבחון אם נשארו חומרים כלשהם באזור שיכולים להפריע להמשך העבודה וכמובן לגבות את כלל השלבי העבודה באישורי הנפקה מקצועיים מצד בעלי המקצוע השונים. חברתנו עושה שימוש איכותי בחומרים החדשניים ביותר על מנת לוודא כי לא יצוצו בעיות בהמשך תהליך הבנייה.

    חשיבות המסגרת בפיגום

    הקמת מסגרת למבנה מסוים חייבת להיעשות בצורה בטיחותית ובצמוד לתקנות המקובלות בכל שלבי הבנייה. בסוג אקרו, במקרה שחלק מסוים מכלל המסגרת שהוקמה עוד צריך לעבור תיקונים כלשהם – חברת הבנייה חייבת לוודא כי כלל המסגרת יציבה (דבר שעשוי להצריך הפניית לבנים נוספות מעבר לאלה שצוינו בזמן התכנונים).

    חשיבות של פיגום אקרו

    סוג זה ייעל את עולם הבנייה, בכך שסיפק אפשרות פשוטה וחדשנית לקמת מבנים ארעיים חזקים ועמידים. פיגום זה נחשב לוורסטילי עם אפשרויות הסתגלות לגבהים שונים של מבנים, וכן לחסכוני ולאמין. כיום, השימוש בפיגום זה נעשה במדינות רבות ובאזורי בנייה נרחבים. חברתנו זיהתה את הצורך בפיגומים איכותיים להשכרה ופיגומי אקרו כבר מזמן, ולכן כיום מספקת שירותים מקצועיים ומנוסים בתחום זה.

    מה אם לא ייעשה שימוש בפיגום זה?

    פיגום איכותי יבטיח גם מבנה איכותי. כל מבנה חייב לקום על בסיס כלשהו, ולכן לפיגומים יש חלק אינטגרלי בתהליך הבנייה. שימוש בפיגום אקרו מבטיח שמירה על עובי חלקי המבנה, ולכן שומר על חוזק מקסימלי. חוזק זה חשוב בהקמת מבנים גבוהים במיוחד, וכן מאפשר שמירה מפני נזקים פוטנציאליים עתידיים (כמו קורוזיה למשל).

    חברה מנוסה בתחום מציעה שירותים מקצועיים

    חברתנו נחשבת לאחת מהמובילות בתחום אספקת פיגומים מסוג זה. החברה דוגלת בשימוש בחומרים האיכותיים ביותר, ושוכרת את שירותם של אנשי המקצוע המיומנים ביותר. אין ספק כי בחירה בחרה תבטיח ליזמים ולמהנדסים חוויית בנייה פשוטה יותר, ולדיירי הבניין תהליך בנייה איכותי יותר אשר יעמוד בזמנים שנקבעו.