יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  בטיחות הפיגומים

  פיגומים מהווים דבר חשוב ביותר בענף הבנייה. את הפיגומים מתקינים בחזית של כל מבנה שיש צורך לשפץ אותו או שמצוי בתהליכי בנייה, כאשר מטרתו היא לאפשר לעובדים לעמוד עליו כאשר הם מבצעים עבודות שונות הנדרשות למבנה לרבות עבודות טיוח, עבודות צביעה ועוד. פיגומים חייבים להיות מספיק איכותיים, עמידים ובטוחים לשימוש ועל כן, ידוע כיום כי אחד מסוגי הפיגומים הטובים ביותר שמספק את הבטיחות וההגנה המקסימליים לעובדים באתר בנייה הוא פיגום אירופאי.

  פיגום אירופאי- במה מדובר?

  כאמור, כאשר מדובר על פיגומים מדובר על אחד הדברים החשובים ביותר להבטחת יצירת מקום עבודה בטוח בתחום הבנייה. הפיגומים יכולים לשמש לצורך הגנה על העובדים מפני נפילות שונות, חשיפה לחומרים מסוכנים ועוד. באירופה יש תקן לפיגומים אשר ידוע כתקן בטיחות גבוה ביותר. התקן המדובר מבטיח כי הפיגומים יהיו הכי איכותיים ובטוחים שיש במקום העבודה. את התקן המדובר לפיגומים ניתן למצוא הן באירופה והן במדינות נוספות רבות אשר החליטו לאמץ את התקן המדובר לאחר שהבינו כי הוא שם דגש על כל ההיבטים הנוגעים לבטיחות ולאיכות של הפיגומים בצורה המקסימלית. התקן המדובר למעשה מסייע לפיגומים להגביר את הבטיחות של עובדים באתר בנייה ולהגן עליהם. הוא מספק סביבת עבודה בטוחה, הוא מפחית את הסיכון של נפילות עובדים או פציעות שיכולות להיגרם לעובד כתוצאה מעבודה בגובה ועוד.

  על מה שם דגש הפיגום האירופאי?

  פיגום איכותי שם דגש על כמה היבטים שונים: ראשית כל, הוא שם דגש על חומר הגלם שממנו עשוי הפיגום, כאשר על חומר הגלם להיות איכותי ועמיד, הוא שם דגש על היציבות של הפיגום כאשר המטרה היא להבטיח שהפיגום יהיה מספיק יציב וכן, הוא שם דגש על המידות של הפיגום, על ההתקנה של, על יכולת הנשיאה שלו והעמידה בעומסים. הפיגום נבדק בצורה רחבת היקף ועמוקה, כאשר המטרה היא לוודא שהוא בטוח לחלוטין לעבודה באתר בנייה. ניתן לומר כי פיגום איכותי אשר עומד בתקנים האירופאים הוא פיגום הרבה יותר איכותי מכזה שעומד בתקן הישראלי בלבד ועל כן, כל בעל אתר בנייה המעוניין להבטיח את בטיחות העובדים שלו, צריך לבחור בפיגומים מעין אלה.

  יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים

   למה צריך שיהיה מרחב בטוח עבור עובדים באתרי בנייה?

   אתר בנייה חייב להוות מרחב בטוח ביותר עבור כל העובדים בו. באתר זה ניתן למצוא...

   קרא עוד
   אמצעי תמיכה לבניית בניין

   רגלי תמיכה לבניין מהווים דבר חשוב ביותר בכל אתר בנייה. ברגליים מעין אלה משתמשים בכדי...

   קרא עוד
   פיגום איכותי ביותר המתאים למגוון רחב של עבודות בנייה בגובה

   פיגומים מאפשרים לבעלי מקצוע שונים לגשת בצורה בטוחה ביותר לעבודה באתרי בנייה שונים המתבצעת בגובה....

   קרא עוד