יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מה הם מגדלי אקרו?

  ענף הבנייה הוא אחד הענפיים הפופולריים ביותר שהעבודה שלו לא נגמרת ורק עולה עם השנים. כל יום וכל רגע נבנים עשרות אלפי מבנים ברחבי העולם וגם במדינה הקטנה שלנו לא קשה להיתקל במקומות רבים בעבודות בניין רבות ובאתרי בנייה שונים. אתרי הבנייה יכולים להיות של גשרים ומחלפים או של בנייני משרדים גבוהים וגם הבנייה הפרטית שמתבצעת רבות.

  כך תחום הבנייה הופך לבטיחותי

  אנחנו באקרו המפרץ מסייעים לכל אחד בהזגת הציוד הנחוץ לו לענף הבנייה. מגדלי אקרו הם מגדלי תמיכה ייחודיים שלנו שעשויים פלדה שנועדו לעומסים כבדים. מגדלים אלו עשויים בצורה של פיגומים גבוהים מאוד שנותנים מענה לכל פרויקט על פי צרכיו. מגדלי אקרו יכולים לשמש בהגנה או בתמיכה לבניין מסוים או הגנה מפני נפילה של חפצים מהגובה. בפרויקטים בהם עובדים בגובה רב מגדלי אקרו מסייעים מאוד אך גם בפרויקטים נמוכים יותר ניתן למצוא אותם. את המגדלים הללו ניתן למצוא בעיקר בעבודות שכוללות מבני תעשייה גדולים מאוד, גשרים, מחלפים, בניינים רבי קומות, סכרים, מרפסות מיוחדות, משטחי עבודה שונים ועוד.

  הבטיחות מעל הכל

  אם אתם צריכים מגדלי אקרו או כל מגדל תמיכה מסוג אחר לאתר הבנייה שלכם חשוב מאוד לרכוש מגדלים בטיחותיים ועמידים. שוב לבדוק את כל התקנים שלהם ולרכוש רק ממקום מוכר ואמין כך שבדרך כלל הרכישה היא באמצעות השכרה שלהם לתקופת זמן מסוימת. אם תבצעו סקר קצר בין כל מיני חברות תגלו מחירים נוחים יותר ובסופו של דבר תגיעו אלינו לאקרו המפרץ שתספק לכם את המחירים המשתלמים ביותר.

  כיצד פורסים את מגדלי אקרו?

  אנחנו באקרו המפרץ יודעים מה אנחנו עושים ומציעים פריסה מקצועית של כל המגדלים בכל מקום שהלקוחות שלנו יצטרכו אותנו. בתקרות בטון אסור לשחק משחקים, אלו תקרות כבדות מאוד שצריכות תמיכה עד שהן מוכנות. התמיכה של מגדלי אקרו בתקרות בטון נוצרת מפריסה נכונה שלה עד שהיא תהיה חזקה לעמוד לבדה ולשאת את משקלה באופן עצמאי. הרכבת המגדלים מתבצעת בהדרגה ממש כמו לגו ללא צורך במנוף.

  כיצד בנוי מגדל אקרו?

  מגדל אקרו בנוי ממספר מסגרות של צינורות ברזל בגבהים שונים שמחוברות זו לזו בחוזקה. בבסיס המגדל ובראשו יש ברגיי הגבהה שמשמשים להתאמה גובה המגדל הרצוי. מספרי הקשירה המחוברים למסגרות חזקים מאוד והם יוצרים את החיבורים בין המגדלים עצמם, וכך החיבור נוח מאוד מצד אחד ומצד שני חזק מאוד. מעל למערכת זו מציבים את מערכת הטפסות הבנויות מסמוכות וקורות שתי וערב שעליהן מוצב המשטח שעליו יוצקים את הבטון. בכל מה שקשור מגדלי אקרו אין לכם מה לדאוג, אנחנו באקרו המפרץ עתירי ניסיון בכל מצב ונוכל לסייע בכל פרויקט שתצטרכו.

  יש לכם שאלות נוספות? מעוניינית לדעת עוד עבור השכרת ציוד בניין? חברת אקרו המפרץ תשמח לעמוד לרשותכם!

  לקבלת ייעוץ מקצועי ולהשכרת ציוד השאירו פרטים באתר

  ולשיחת ייעוץ ללא עלות חייגו עכשיו:

  072-3213812

  יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים

   איך לדעת באיזה סוג פיגום כדאי לכם לבחור?

   פיגומים ניידים הם סוג של פיגומים נתמכים המוגדרים על גלגלים. הם מתוכננים להזזה בקלות והם...

   קרא עוד
   אצלנו תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר

   פיגום אלומיניום פירושו הפיגום עשוי אלומיניום, והוא נמצא בשימוש נרחב במקומות שונים כדי לתת פלטפורמת...

   קרא עוד
   פיגומים בתקנים המחמירים ביותר

   השימוש בפיגומים בענף הבנייה הינו נרחב ואינו נפרד מתהליך הבנייה. ישנם סוגים רבים של פיגומים...

   קרא עוד