יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  כל מה שרציתם לדעת על פיגומים

  ניתן לבצע העברת של פיגומים לאזורים שונים בצורה קלה, באמצעות שימוש בדרכים מקובלות כמו בכלי העברה כבדים, או באמצעות פירוק החלקים והרכבתם בצורה מהירה (בעזרת כלים ידניים שונים, לביצוע חיתוך לוחות וקידוחים).

  מה הוא פיגום נייד?

  פיגום מסוג זה הוא בעצם מאפיין את הסוג הרגיל שאנו מכירים אבל ההבדל היחיד והמרכזי הוא שלפיגום עצמאי ניתן לחבר משטח עבודה שיאפשר הורדה ועליה של העובד. רק אם יהיה מצויד במערכת מסויימת שנועדה לעצור את המשטח במקרה וקרתה תקלה פיגום זה יוכל לפעול.

  המיומנים בתחום ישתמשו בכלים להעברת חומרים

  שימוש במהירות גבוהה של כלי העבודה ובמספר אזורים במקביל, מבטיח תוצאות איכותיות יותר. בזמן העברת הפיגום הנייד, חשוב להקפיד על מתן תמיכה לאזורים שקרובים לקו ההצבה של הפיגום (על מנת להבטיח את יציבותו). חברתנו עושה שימוש בכלים החדשניים ביותר בתחום על מנת לוודא כי כל תהליך העבודה יבוצע בצורה המקצועית ביותר. לאחר הצבת הפיגום, ניתן לעשות שימוש בכלים ידניים שונים על מנת לוודא חיזוק נוסף ומדויק באזורים מצומצמים.

  פיגום נייד – מהי הפעולה העיקרית?

  קידוח נחשב לחלק אינטגרלי בהקמת פיגום נייד. קידוח של פיגום נייד יכול להיעשות באמצעות שימוש בכוח סטנדרטי, המשלב קדיחות במהירות גבוהה עבור מתכות (במקרה שמדובר בסוג זה של פיגומים). מומלץ לבצע קדיחות קטנות לפני, על מנת ליצור חורים עבור אביזרי ההידוק והחיזוק של הלוחות. גם בזמן הקדיחה יש להחזיק את הלוחות בצורה יציבה על מנת למנוע תנודות בזמן הפעולה. חברתנו מאפשרת הקמת פיגום נייד ופיגום אקרו במהירות גבוהה, תוך תפעול אנשי מקצוע מיומנים בתחום.

  כללי בטיחות

  כללי בטיחות לא מעטים נוצרו על מנת לוודא ביטחון המעבר של הפיגומים. מובן כי מומלץ שגם אנשים המבצעים עבודה זו באופן פרטי יישמעו לכללי הבטיחות שפותחו בנושא. הכללים הללו הקטינו במידה לא מבוטלת את מספר התאונות שקרו, ואין ספק כי יישומם הכרחי. ראשית, יש ללבוש ביגוד מתאים בזמן העבודה על התקנת הפיגומים. שנית, יש להשתמש בצורה בטוחה בציוד העבודה (ניכר כי תאונות רבות נעשות עקב שימוש בכלים ללא ידע טכני מעמיק, ולכן חשוב להכירם לעומק). בנוסף, יש לעקוב אחר כללי הבטיחות של הרשויות המקומיות בנושי בנייה.

  חשוב לזכור!

  חיפוש אחר חברה איכותית שמספקת פיגומים להשכרה איננה משימה קלה, היות וקיים מגוון רחב של חברות בתחום בשלל רחבי הארץ

  ניתן לבצע חיפוש מעמיק ורלוונטי מטעמי נוחות אשר יתאים לכל אחד לפי איזור לדוגמא: השכרת פיגומים בצפון, במרכז בדרום וכו'.

  נקודת בונוס:

  חשוב לבצע מחקר מעמיק על היכולת הכלכלית של החברה על מנת לוודא עמידה בכלל ההתחייבויות הכספיות וכן להבטיח בנוסף עמידה בזמנים. מספר לקוחות החברה בד"כ יעיד על עצמתה הפיננסית, ויבטיח עמידה בכלל היעדים שנקבעו לה. בעקבות ריבוי הבניות בחברתנו בשנים האחרונות, התנסתה חברתנו בהשכרת פיגומים לסוגי קונסטרוקציה שונים – ולכן, אנו גאים להציג מגוון אפשרויות לבחירה אשר יתאימו לסוג המבנה שעתיד להיבנות.

  רוצים לדעת פרטים נוספים על פיגומים ניידים? חברתנו תשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה!

  לקבלת ייעוץ מקצועי ולהשכרת ציוד

  השאירו פרטים באתר

  או חייגו עכשיו: 072-3213812

  יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים

   למה צריך שיהיה מרחב בטוח עבור עובדים באתרי בנייה?

   אתר בנייה חייב להוות מרחב בטוח ביותר עבור כל העובדים בו. באתר זה ניתן למצוא...

   קרא עוד
   אמצעי תמיכה לבניית בניין

   רגלי תמיכה לבניין מהווים דבר חשוב ביותר בכל אתר בנייה. ברגליים מעין אלה משתמשים בכדי...

   קרא עוד
   פיגום איכותי ביותר המתאים למגוון רחב של עבודות בנייה בגובה

   פיגומים מאפשרים לבעלי מקצוע שונים לגשת בצורה בטוחה ביותר לעבודה באתרי בנייה שונים המתבצעת בגובה....

   קרא עוד