יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מגדלי תמיכה

  ענף הבנייה הוא ענף שבו נדרשת זהירות רבה. בכדי שכל אתר בנייה יהיה בטוח ביותר עבור עובדיו, יש לבחור עבורו את כל אמצעי הבטיחות הטובים והאיכותיים ביותר. כולנו מכירים את הפיגומים שניתן למצוא בכל אתר בנייה, כאשר כיום חשוב כאמור לבחור רק בפיגומים איכותיים בתקן אירופאי בכדי להבטיח שהם יספקו את ההגנה המקסימלית לעובדים באתר בנייה. מלבד הפיגומים, אחד הדברים שלא פעם ניתן למצוא באתר בנייה הוא: מגדלי אקרו.

  מגדלי אקרו- במה מדובר?

  מגדלי תמיכה הם מגדלים מיוחדים אשר עשויים מפלדה. המטרה שלהם היא להעניק תמיכה בפני עומסים כבדים. המגדלים הללו עשויים בצורת פיגומים גבוהים וזאת בהתאם לכל פרויקט. המגדלים הללו יכולים לשמש עבור תמיכה או הגנה עבור בניינים או הגנה מפני נפילה של חפצים מגובה. בפרויקטים בתחום הבנייה אשר עובדים בהם בגובה רב, אך לא פעם אפשר למצוא אותו גם במבנים נמוכים יותר. כמו כן ניתן למצוא אותם במשטחי עבודה, במרפסות, במחלפים, גשרים ועוד. בכדי לספק את התמיכה וההגנה המקסימלית באתר בנייה, אין ספק שחשוב ביותר לרכוש מגדלי תמיכה עמידים ובטיחותיים. כמובן שחשוב לרכוש אותם רק מחברה אמינה ומקצועית בתחום המדובר אשר תספק את המגדלים המדוברים באיכות גבוהה ובמחיר המשתלם והנוח ביותר.

  כיצד מתקינים באתר בנייה מגדלי אקרו?

  ההתקנה של מגדלי תמיכה באתר בנייה חייב להתבצע בצורה המקצועית, האיכותית והטובה ביותר. המטרה של המגדלים הללו היא לספק תמיכה לתקרות בטון כבדות עד שהם מוכנים וזאת בכדי שהן לא יקרסו על העובדים ולא יסכנו אותם באופן כלשהו. על כן, יש לדייק בהתקנה של המגדלים הללו. את המגדלים יש להתקין באופן הדרגתי וללא צורך במנוף. המגדלים הללו למעשה בנויים מכמה מסגרות של צינורות ברזל, המגיעים בגבהים כאלה ואחרים. כל המסגרות הללו יחוברו זו לזו בצורה חזקה ביותר ובראש המגדל יהיו ברגים המשמשים לצורך ההגבהה של המגדל וההתאמה שלו לגובה הרלוונטי והנדרש. חשוב מאוד להתקין את המגדלים הללו בצורה מדויקת ואיכותית בכל אתר בנייה ועל כן, יש לבחור את החברה הטובה ביותר בתחום עבור התקנתם.

  יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים

   יתרונות הפיגום לפרויקט שלכם

   אם אתם עובדים בענף הבניה אתם הרי יודעים יותר טוב מאיתנו כי הדבר החשוב ביותר...

   קרא עוד
   למה צריך שיהיה מרחב בטוח עבור עובדים באתרי בנייה?

   אתר בנייה חייב להוות מרחב בטוח ביותר עבור כל העובדים בו. באתר זה ניתן למצוא...

   קרא עוד
   אמצעי תמיכה לבניית בניין

   רגלי תמיכה לבניין מהווים דבר חשוב ביותר בכל אתר בנייה. ברגליים מעין אלה משתמשים בכדי...

   קרא עוד