יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מעקות קצה

  נפילה מגובה היא תאונת העבודה הנפוצה והמסוכנת ביותר שקיימת, בין אם מדובר בנפילה של עובד או בנפילה של כלי עבודה, ציוד או חומרים – אשר מסכנים את העובדים ואת עוברי האורח שנמצאים סמוך למקום העבודה. לא סתם מדינת ישראל קבעה חוקים ברורים הנוגעים לבטיחות בעבודה בגובה, והחדשות הטובות הן שיש היום מגוון של פתרונות איכותיים ומקצועיים אשר נותנים מענה רחב לסיטואציות השונות. מעקות קצה נותנים מענה מצוין בגידור וחסימת הגישה לאזורים מסוכנים, וניתן להתקינם בכל אתר, לשימוש זמני או קבוע.

  איזה מעקות קצה קיימים בשוק?

  תפקידו של מעקה קצה הוא לחסום את הגישה לאזורים מסוכנים, ולכן המעקה מיוצר מחומרים חזקים ועמידים הן בפני טמפרטורות גבוהות ואש, והן בפני הפעלת כוח – כדי להגן על אדם במקרה שהוא מועד על המעקה. סורגי המעקה צפופים כדי למנוע נפילה דרכם, וכדי למנוע אפשרות של טיפוס על המעקה כדי לעבור אותו.

  רוב המעקות הקיימים בשוק מגיעים כיחידות בודדות בגדלים סטנדרטיים, וכוללים אפשרות לחבר מספר רב של יחידות בהתאם להיקף השטח הנדרש.

  כדי לענות על מגוון רחב של צרכים, מעקות קצה כוללים מחברים אשר ניתן להתאים לשימושים שונים, ביניהם הצבה על רגליים ללא קיבוע, כך שניתן להזיז את המעקה באופן מיידי, מחבר המאפשר קיבוע לרצפה או מחבר המאפשר קיבוע חיצוני אל הקיר.

  היכן ומדוע מתקינים מעקות קצה?

  כאמור, תפקידו של המעקה הוא למנוע נפילה מגובה, אך גם כניסה של אנשים לא מורשים לאזור מסוכן שבו מתבצעות עבודות. בשל האפשרויות השונות להתקנת המעקה, הוא מהווה פתרון בטיחותי במגוון רחב של מקרים. אחד השימושים הנפוצים הוא שימוש במהלך בנייה של מבנה חדש, כאשר מתקינים מעקות מקובעים סביב כל היקפה של הקומה או הגג.

  ניתן להתקין מעקות קצה לשימוש קבוע לאחר השלמת הבנייה, למשל על הגג או באזורים של חניונים גבוהים.

  במהלך עבודות שיפוצים, המעקה מגדר את אזור העבודה, כאשר ניתן להתקין שער עם מנעול – ובכך לאפשר רק לעובדים המורשים להיכנס לאתר. הגמישות מאפשרת לחסום כניסה לשטחים נרחבים ואף לגדר שטח מצומצם למשל במהלך עבודה בתוך פיר של מעלית או בתוך בורות של תשתיות.

  מעקות קצה הם אמצעי בטיחות מקצועי ואיכותי, ומהווה פתרון גמיש עבור צרכים שונים ועבור אתרי עבודות שונים ומשתנים. המעקות חוסמים את הגישה בפני עוברי אורח ומהווים מנגנון יעיל למניעת נפילות – ובכך העובדים יכולים לבצע את עבודתם בצורה טובה ורגועה, מבלי לחשוש מתאונות ופציעות.

  על מנת ליהנות ממקסימום ההגנה שמספק המעקה, חשוב כמובן לבחור במעקה איכותי המיוצר על פי תו תקן מחמיר, וכמובן להתקינו בצורה הנכונה והראויה. נשמח לעמוד לשירותכם על מנת למצוא את הפתרון הטוב ביותר, כדי שאתם תהיו שקטים ובטוחים, ולא תצטרכו להסתמך על אלתורים מסוכנים.

  יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים

   למה צריך שיהיה מרחב בטוח עבור עובדים באתרי בנייה?

   אתר בנייה חייב להוות מרחב בטוח ביותר עבור כל העובדים בו. באתר זה ניתן למצוא...

   קרא עוד
   אמצעי תמיכה לבניית בניין

   רגלי תמיכה לבניין מהווים דבר חשוב ביותר בכל אתר בנייה. ברגליים מעין אלה משתמשים בכדי...

   קרא עוד
   פיגום איכותי ביותר המתאים למגוון רחב של עבודות בנייה בגובה

   פיגומים מאפשרים לבעלי מקצוע שונים לגשת בצורה בטוחה ביותר לעבודה באתרי בנייה שונים המתבצעת בגובה....

   קרא עוד