יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  סוגי פיגומים

  הפיגומים הם הסמל של ענף הבנייה ואנו כאזרחים שלא מבינים בו הרבה רואים אותם בכל פעם שאנו עוברים בשכונה ולמעשה בכל עיר ובכל אזור. תנופת הבנייה הגדולה שמתרחשת בשנים האחרונות בישראל הופכת את הפיגומים ליותר ויותר נפוצים וזה הזמן להבין אלו סוגי פיגומים קיימים כדי שכל אחד מאיתנו יידע להבדיל.

  מדוע יש צורך בכמה סוגי פיגומים?

  לכאורה, קל להבין מה תפקידו של הפיגום. אי אפשר לבצע את כל העבודות עם במות הרמה או מתקני הרמה אחרים ובוודאי לא עם מנוף, שאמנם מצבע עבודה חשובה, אך חוץ ממנו גם הידיים של הפועלים צריכות לעבוד בחלק מהעבודות שדורשות נקודתיות ויסודיות. איך אפשר להגיע לגובה של כמה שרות מטרים ולבצע עבודה בטוחה, כאשר סנפלינג יכול להיות פתרון טוב אך לא למשימות שדורשות זמן רב והרבה דיוק וריכוז? לבנות מבנה ארעי כמו פיגומים זו התשובה. עם זאת, יש מגוון רחב של תנאי שטח ומגוון רחב של פעולות, מטיוח ועד צביעה והקמה, ולכן יש צורך בסוגים שונים.

  אלו סוגי פיגומים קיימים?

  • יש פיגומים מאלומיניום ויש פיגומים שעשויים בחלקם מעץ. האם זה משנה? בעיקר לעמידות שלהם ולאיכות השימוש. בסך הכול כל פיגום אמור להיות יציב, אך יש מקרים בהם יהיה עדיף להתקין פיגומי אלומיניום שבדרך כלל יקרים יותר ומתאימים לשימוש בטווח הארוך.
  • יש פיגומים ניידים, ויש פיגומים סטטיים כאשר הפיגומים הניידים מתאימים לעבודות זריזות שדרושות שינוי לעתים תכופות כמו צביעה, בעוד עבודות ארוכות כמו הקמת שלד הבניין יהיו יעילות יותר עם פיגום סטטי וגדול יותר.

  פיגומי חוץ לצד פיגומי פנים

  למרות שאת רוב הפיגומים אנו רואים מחוץ לבניין יש פיגומים שמוקמים בתוך המבנה. הסיבה שאנו לא רואים אותם ברורה, הרי הם פנימיים, אך זה לא הופך אותם לפחות חשובים. הפיגומים הפנימיים מעט פחות עמידים מהפיגומים הפנימיים והם צריכים להיות מותאמים לסביבת העבודה שלהם והם נועדו לטיוח פנימי וכמובן לצביעה, שתהיה נוחה יותר בצורה זו ולא בסולם שמאפשר עבודה מאוד איטית.

  למה דווקא אקרו המפרץ?

  אנחנו באקרו המפרץ תמיד כאן לשירותכם לפיגומים הכי טובים עבורכם. כל סוגי הפיגומים שקיימים עם השירות הכי מקצועי ואדיב בתחום!

  פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא בתחום!

  חייגו עכשיו: 072-3213812

  יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים

   יתרונות הפיגום לפרויקט שלכם

   אם אתם עובדים בענף הבניה אתם הרי יודעים יותר טוב מאיתנו כי הדבר החשוב ביותר...

   קרא עוד
   למה צריך שיהיה מרחב בטוח עבור עובדים באתרי בנייה?

   אתר בנייה חייב להוות מרחב בטוח ביותר עבור כל העובדים בו. באתר זה ניתן למצוא...

   קרא עוד
   אמצעי תמיכה לבניית בניין

   רגלי תמיכה לבניין מהווים דבר חשוב ביותר בכל אתר בנייה. ברגליים מעין אלה משתמשים בכדי...

   קרא עוד