יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מהו פיגום חשמלי שהוא גם נייד

  בתי עסק המשווקים ציוד לבנייה, מציעים ללקוחותיהם סוגים רבים ושונים של מוצרי ציוד לבניין, כגון פיגום חשמלי, אלה נבדלים במחיריהם על פי פרמטרים שונים. לא כל מוצר מסוג זה הינו חשמלי, הם מיועדים למטרות מאוד ספציפיות, מכיוון שמדובר במוצר המופעל ע"י זרם חשמלי, ניתן להעלותו ולהורידו ללא שום בעיה. מה חשוב לדעת על פיגום חשמלי?

  פיגומים תלויים

  לרוב, כאשר אנו מדברים על פיגום נייד חשמלי, הכוונה לפיגומים תלויים, הם מאפשרים עבודה גמישה יותר, זאת בהשוואה למוצר מסוג זה שהינו נייד ואיננו חשמלי. משמע, באמצעותו העבודה תתבצע בצורה מהירה ויעילה יותר, ניתן לעבור בקלות מעמדה אחת לאחרת, ובנוסף, על ציוד מסוגים אלה ניתן להעמיס ציוד כבד והם בטיחותיים.

  מה מאפיין פיגום שכזה?

  פיגום זה הוא בעצם תלוי, ניתן לקשור אותו ולחזקו באמצעות חבל ייעודי במיוחד לשם מטרה זו, כך לא קיים סיכוי שהוא ייפול, מה שמהווה סכנה בטיחותית גבוהה מאוד לעובדים. ציוד זה פועל באמצעות מנוע חשמלי, באמצעותו אפשר להזיז את החבלים, ולהעלות או להוריד אותם.

  למי הוא מיועד?

  הפיגום הזה בעצם מיועד למטרות מאוד מסוימות, במיוחד אם נדרשת תחזוקה של בניינים גבוהים, כך ניתן להגיע עם הציוד למעלה הבניין. כולנו ראינו מנקי חלונות של בניינים רבי קומות, ובכן כיצד הם באמת מצליחים לנקות את החלונות ביסודיות ומגובה כה רב? באמצעות כלי עזר זה, אך כאמור הוא משמש לעוד סוגי עבודות אחרים.

  אין פשרות על בטיחות

  ציוד זה הוא בהחלט אמצעי בטיחותי ביותר לעבודה. מן הסתם, כאשר תפנו לבית עסק מוביל ואמין, תוכלו למצוא בו אך ורק כלי ציוד לבניין בעלי תווי תקן מחמירים. עוד טרם תחילת העבודה, על צוות העובדים לקבל הדרכה מלאה כיצד עושים בו שימוש בצורה נכונה ובטוחה.

  מה ניתן על מנת כדי להבטיח בטיחות מלאה?

  הרי מידי פעם יוצא לנו לשמוע על תאונת עבודה של פועלי בניין, וגם כאן נדרשת זהירות בכדי למנוע נפילות מגובה רב, מה שעלול להסתיים באסון. חשוב ביותר להתאים את הפיגומים למאפייני השטח ולמטרת העבודה.

  עבודה בגובה

  מי שמפקד על העבודה בגובה הוא בעצם העובד עצמו, לכן הוא חייב להיות מיומן ובעל הכשרה מתאימה, כמו כן, בעבור כלים מהסוגים הללו קיימים אמצעים אשר בעזרתם ניתן למדוד את עומסי העבודה, וכמו כן ישנה הגבלה על מספר העובדים.

  בטיחות עבודה בגובה

  מכיוון שהפיגום הוא חשמלי, יש לבדוק אותו אחת לשישה חודשים, אם יתגלו תקלות כלשהן, יש לתקנן באופן מידי. גם המרכיבים את כלל הציוד הם אנשי מקצוע שהוכשרו להרכיבם ולפרקם. למרות שבשל ההיבט הבטיחותי, העובדים נדרשים לעוד אמצעי עזר בכדי לשמור על חייהם, למשל הם קשורים לרתמות, קיימות מערכות מרסנות כל זאת בכדי למנוע נפילות.

  נגישות

  הסיבה אשר בשלה יש לרכוש או להשכיר חשמלי כאמור קשורה לאופי העבודה. באמצעותו, ניתן להגיע בקלות למקומות בהם כל ציוד נייד שאיננו חשמלי לא יהיה אפקטיבי והם מאפשרים גישה נוחה. כמו כן, יכולת ההעמסה של הפיגומים הללו, גבוהה במיוחד.

  חיסכון בזמן ועלויות

  בימים עברו, ציוד אשר נעשה בהם שימוש למטרות שזה לא מכבר הוזכרו במאמר, הופעלו למעשה בצורה ידנית, וכמו כן מדובר היה בעבודה קשה ומאומצת. כלומר את החבלים משכו ללא שום זרם חשמלי.

  כיצד השתכלל ציוד הבניין עם השנים?

  כיום, נעשים שימושים חשמליים החוסכים הרבה מאוד זמן עבודה. אלה הם הפיגומים הנפוצים והמבוקשים ביותר בכל הקשור לעבודות בגובה והם מאפשרים גם דיוק בעבודה. במקרה הצורך, כאשר נפסק זרם החשמל, ניתן לבלום את הברזל באופן אוטומטי ולהתחיל להשתמש בו באופן ידני.

  רק אצל אקרו המפרץ

  אקרו המפרץ היא חברה מובילה ומנוסה בתחום השכרת ציוד לבניין ותשתיות, בחברה תקבלו שירות אדיב ומקצועי לכל רכישה שתרצו לבצע.

  רוצים לדעת פרטים נוספים על פיגומים חשמליים? חברתנו תשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה!

  לקבלת ייעוץ מקצועי ולהשכרת ציוד

  השאירו פרטים באתר

  או חייגו עכשיו: 072-3213812

  יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים

   למה צריך שיהיה מרחב בטוח עבור עובדים באתרי בנייה?

   אתר בנייה חייב להוות מרחב בטוח ביותר עבור כל העובדים בו. באתר זה ניתן למצוא...

   קרא עוד
   אמצעי תמיכה לבניית בניין

   רגלי תמיכה לבניין מהווים דבר חשוב ביותר בכל אתר בנייה. ברגליים מעין אלה משתמשים בכדי...

   קרא עוד
   פיגום איכותי ביותר המתאים למגוון רחב של עבודות בנייה בגובה

   פיגומים מאפשרים לבעלי מקצוע שונים לגשת בצורה בטוחה ביותר לעבודה באתרי בנייה שונים המתבצעת בגובה....

   קרא עוד