יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  פיגום שלוח

  התקנה של פיגום שלוח היא תהליך מורכב, אשר דורש מאיתנו לגייס את כל הידע המקצועי שלנו. בניגוד לפיגום זקיפים, פיגום טיח וכיוצא באלו, פיגום שלוח היא מערכת המיועדת בעיקר לבניה בגובה והיא צריכה להתמך על ידי השלדה של הבניין, כי לתת לעובדים גישה של שלוש מאות שישים מעלות מסביב לקונסטרוקציה. התקנה נכונה של פיגום שלוח לא אמורה לענות רק על הדרישות של משרד השיכון, למרות שגם זה דבר חשוב, אלא, משום שאנחנו מדברים על חיי אדם, אנחנו צריכים לעשות כל מה שאפשר כדי להתקין את המערכת בצורה מקצועית ומדויקת. מעבר לכך, אנחנו מאמינים כי ככל שנאפשר לעובדים להרגיש בטוחים יותר על הפיגומים, כך, העבודה עצמה תיעשה על הצד הטוב ביותר. פשוט משום שאנחנו נאפשר לעובדים להגיע בקלות אל כל נקודה לאורך המבנה המורכב ולספק את המענה הדרוש, לטובת הצלחת הפרויקט כולו.

  להתקין פיגום שלוח בהתאם לצרכים שלכם

  כל בניין נראה קצת אחרת וכל סיטואציה דורשת מענה שונה. בדיוק בגלל זה, רצינו ליצור מערכת של פיגום שלוח, באיכות גבוהה, כדי שתוכלו להתאים את המבנה ההנדסי לצרכים בשטח. בין היתר, תמצאו אצלנו את כל האביזרים הדרושים, הכוונה מקצועית ועוד. יתרה מזאת, אנחנו מספקים לכם ליווי אישי וייעוץ לאורך כל תהליך ההתקנה, פשוט כדי שהבחירות שלכם יהיו מדויקות ונכונות.

  להקפיד על תו התקן ועל איכות המוצר

  אנחנו מאמינים בשני עקרונות מרכזיים. ראשית, אנחנו עושים מאמצים אדירים כדי להביא לכם מוצרים במחירים משתלמים. זאת משום שאנחנו מבינים עד כמה התוספות הקטנות הללו יכולות להשפיע על מחיר הפרויקט כולו. בנוסף, אנחנו מבטיחים לכם כי כל המוצרים שלנו, לרבות פיגום שלוח, עומדים בתו התקן האירופאי ועומדים בבחינות של מכון התקנים הישראלי גם כן.

  עכשיו אפשר לצאת לדרך

  על מנת שנוכל לסייע לכם במהירות וביעילות. חברת 'אקרו המפרץ', מעמידה לרשותכם את התנאים הטובים ביותר לשם כך. כל שאנחנו צריכים מכם הוא שתספרו לנו מה הצרכים שלכם, מה מסגרת התקציב ולוחות הזמנים בהם אתם צריכים לעמוד. אנחנו ממתינים לכם בטלפון ודרך אתר האינטרנט שלנו.

  יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים

   יתרונות הפיגום לפרויקט שלכם

   אם אתם עובדים בענף הבניה אתם הרי יודעים יותר טוב מאיתנו כי הדבר החשוב ביותר...

   קרא עוד
   למה צריך שיהיה מרחב בטוח עבור עובדים באתרי בנייה?

   אתר בנייה חייב להוות מרחב בטוח ביותר עבור כל העובדים בו. באתר זה ניתן למצוא...

   קרא עוד
   אמצעי תמיכה לבניית בניין

   רגלי תמיכה לבניין מהווים דבר חשוב ביותר בכל אתר בנייה. ברגליים מעין אלה משתמשים בכדי...

   קרא עוד