יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  פיגום תלוי

  זה לוקח זמן עד שנבחר להתקין דווקא פיגום תלוי. הרי שעל מנת שנוכל להגיע לשלב הזה, שלדת המבנה בהחלט צריכה כבר להיות יציבה דיה, מה שעלול לקחת זמן. אגב, הרבה פעמים, כאשר מדובר על עבודות שיפוץ ופיתוח, הרי שזה אך מתבקש להשתמש דווקא בפיגום תלוי. הסיבה ברורה, התקנה של פיגום מהסוג הזה, לא דורשת משטח ישר ויכולה להיעשות גם כאשר תנאי השטח מורכבים יותר. בניגוד לפיגום זקיפים, פיגום מדרגות וכן הלאה, הדורשים מאיתנו בסיס יציב, במקרה הזה, אנחנו משתמשים במבנה עצמו בשביל לייצב את הקונסטרוקציה הזמנית. אבל אנחנו מקדימים את המאוחר, אם תרצו לשמוע עוד על הנושא הזה, פשוט המשיכו לקרוא.

  למה אנחנו מתייחסים ביצירה של פיגום תלוי

  באמת, פיגום תלוי על פניו, צריך לתת מענה בדומה לכל פיגום אחר. אנחנו נשתמש בדרך כלל במתכת, אלומיניום לצורך העניין ונקפיד על כך שהפיגום יצליח לעמוד במשקלים משמעותיים. לא נשכח להתקין מעקה בטיחות מתאים, כדי לשמוע על העובדים ובמידת הצורך, גם נניח רשת הגנה מפני נפילה. אבל, משום שפיגום תלוי, כאמור, תלוי באוויר, כך שהוא נתמך באחד מקירות המבנה, הרי שאנחנו צריכים לקחת בחשבון כי פיגום תלוי מתאים בדרך כלל לעבודה בשלבים המאוחרים של הפרויקט. למשל, עבור טיוח הקיר, עבודות הצביעה וכן הלאה.

  אגב, משום שבדרך כלל פיגום תלוי לא יציב כמו האלטרנטיבות, כאמור, אנחנו נעשה מאמץ כדי להפוך אותו מצד אחד, קל משקל ככל הניתן, כדי שאפשר יהיה להניח אותו בקלות במקום הנכון. מהצד השני, נעשה הכל כדי שהפיגום יצליח לעמוד בעומס משמעותי עד כמה שניתן.

  נשמח לעבוד ביחד אתכם

  אנחנו רואים בענף הבניה ענף מלא יצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסא וחדשנות. העידן בו אנחנו חיים היום, מאפשר לנו, חברת 'אקרו המפרץ', להתאים פתרונות חדשניים כמעט לכל בעיה. אם אתם רוצים לשמוע עוד ואם אתם מעוניינים להתאים פיגום תלוי לפרויקט שלכם, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולהתחיל בעבודה המשותפת עוד היום. נשמח לחלוק אתכם את הידע המקצועי שלנו ואת הניסיון אותו צברנו לאורך השנים.

  פיגום תלוי

   

  פיגום קונזולי

  העידן המודרני מביא איתו חידושים כמעט בכל תחום. אנחנו רואים את זה במכשירים החכמים בהם אנחנו משתמשים כל הזמן, אנחנו רואים את זה בפיתוחים החדשים בענף הבניה. בין היתר, פיגום קונזולי מאפשר לנו להגיע לתוצאות מרשימות וליהנות מכל היתרונות שיש להמצאות החדשות בענף הבניה. למי שלא מכיר את המושג, אנחנו רוצים לעשות קצת סדר. קונזולה, בשמה העברי: 'זיז', נועדה כדי לאפשר לנו ליצור כמו מוטות קטנים לאורך הפיגום, הקונסטרוקציה אשר מאפשרת לעובדים לעבוד לאורך השלדה, מלמעלה למטה, בלי שום בעיה. הזיזים הללו עוזרים לנו לאבטח את העובדים בעת הצורך ואנחנו יכולים להשתמש בהם גם על מנת להעלות סחורה וציוד במשקלים כבדים. פיגום קונזולי הוא כמו יצור כילאיים מיוחד. אנחנו מדברים על פיגום לכל דבר ועניין, כזה שתפקידו לשמור על בטחונם של הפועלים לאורך תהליך הבניה. מהצד השני, משום שהקונזולות כבר ממוקמות לאורך הפיגום ולא צריך להתקין אותן כל פעם מחדש, העבודה יכולה להפוך יעילה יותר ובטוחה יותר בטווח הארוך. רוצים לשמוע עוד? אנחנו כאן כדי לספר לכם הכל.

  למה פיגום קונזולי נחשב בטוח יותר

  היתרון המשמעותי ביותר של פיגום קונזולי הוא קודם כל בכך שלא צריך להתקין את הקונזולות בשטח. מטבע הדברים, נקודת החיבור נחשבת לנקודה החלשה ביותר. כאשר אנחנו מתקינים את אותם זיזים לכתחילה, אנחנו יכולים להשקיע את המשאבים הדרושים ולחזק את נקודת החיבור. כך שלא יתרחשו תאונות מצערות בזמן העבודה. בנוסף, הרי שמשום שהקונסטרוקציה כבר בנויה באופן מסוים, אפשר לתכנן את תהליך הבניה מההתחלה באופן מסוים, כך שכל תהליך העבודה הופך הרבה יותר יעיל בסופו של דבר.

  יש את מי לשאול על מידע מקצועי

  פיגום קונזולי הופך פופולארי יותר ויותר בשנים האחרונות. אבל אנחנו, 'אקרו המפרץ', לא רק מייבאים לכם ציוד מצויין, אנחנו כאן כדי לענות לשאלות שלכם בכל רגע נתון. ענף הבניה הוא ענף מלא אתגרים ולכן, חשוב לנו להיות לכם אוזן קשבת ולהעניק לכם מהידע המקצועי אותו רכשנו לאורך השנים. אין לכם למה להמתין, הנציגים שלנו כבר מחכים לכם כאן.

  יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים

   למה צריך שיהיה מרחב בטוח עבור עובדים באתרי בנייה?

   אתר בנייה חייב להוות מרחב בטוח ביותר עבור כל העובדים בו. באתר זה ניתן למצוא...

   קרא עוד
   אמצעי תמיכה לבניית בניין

   רגלי תמיכה לבניין מהווים דבר חשוב ביותר בכל אתר בנייה. ברגליים מעין אלה משתמשים בכדי...

   קרא עוד
   פיגום איכותי ביותר המתאים למגוון רחב של עבודות בנייה בגובה

   פיגומים מאפשרים לבעלי מקצוע שונים לגשת בצורה בטוחה ביותר לעבודה באתרי בנייה שונים המתבצעת בגובה....

   קרא עוד