יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  רגלי בניין

  מהם רגלי מסקו ולמה הן משמשות?

  רגלי בניין הן למעשה מוטות ברזל ארוכות וחזקות שאמורות לשאת במשקלים גבוהים מאוד. הצורך הזה עולה כשמקימים תקרה, מרפסת, מרחב מוגן, חדר, גשר או כל מבנה אחר שמחייב החזקה בזמן שהוא באוויר. ללא ההחזקה שלו בצורה יציבה ובטוחה ייתכנו תאונות רבות שעלולות לגרום לפציעות קשות של עובדים ואף למוות, ובמקרה הטוב יותר נזק אך ורק למבנה עצמו שיחייב בנייה מחדש. אמנם, מדובר על ציוד שנחשב לשולי מבין כל המתקנים הגדולים באמת כמו עגורן, מלגזה, מערבל בטון או במות הקמה, אך בלי רגלי הבניין לא יהיה ניתן לבנות בצורה יעילה ובטוחה.

  מה חשוב לדעת על רגלי בניין?

  • רגלי הבניין חייבות לעמוד בתקן הישראלי ולעבור תחזוקה מתאימה כדי לוודא שהן תמיד יספקו עבודה בטוחה. קשה מאוד לסמוך על מוטות ברזל שישמרו על חיי עובדים, אך עמידה בנהלים מספקת ביטחון גבוה יותר שבאתר הבנייה לא יקרה שום אסון מחריד. כשמשכירים או רוכשים רגליים לבניין, חשוב מאוד לבדוק את התקן ולא לקבל אותו כמובן מאליו כי על טעויות כאלו אנשים בעבר שילמו מחירים כבדים מאוד.
  • ניתן לרכוש רגליים לבניין אך ברוב המקרים פשוט משכירים אותם. מצד אחד, רכישה שלהם יכולה להיות משתלמת לטווח הארוך ובעיקר לחברות שבונות בכל עת, אך לפרויקטים מסוימים השכרה היא רעיון טוב יותר ולא רק בגלל העלות הנמוכה של ההשכרה ביחס לקנייה אלא הצורך במומחים מהתחום שירכיבו אותם ויתפעלו אותם כולל בדיקות תקינות.

  ההתקנה היא החלק הכי חשוב

  ההתקנה וההרכבה של רגלי בניין מסקו היא תיבת פנדורה לצרות רבות שיכולות לקרות באתר הבנייה והוא חלק שחייבים לבחון שבשבע עיניים. גם אם מדובר ברגליים שעומדות בכל התקנים ובחברה אמינה ומקצועית, חשוב לבחון היטב האם הכול נעשה לפי הכללים כולל תשומת לב רבה מצד מנהל העבודה.

  מחפשים רגלי מסקו איכותיות ובטיחותיות? רק אצל אקרו המפרץ!

  לקבלת ייעוץ מקצועי ולהשכרת רגלי בניין, השאירו פרטים באתר

  או חייגו אלינו עכשיו: 072-3213812

  יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים

   יתרונות הפיגום לפרויקט שלכם

   אם אתם עובדים בענף הבניה אתם הרי יודעים יותר טוב מאיתנו כי הדבר החשוב ביותר...

   קרא עוד
   למה צריך שיהיה מרחב בטוח עבור עובדים באתרי בנייה?

   אתר בנייה חייב להוות מרחב בטוח ביותר עבור כל העובדים בו. באתר זה ניתן למצוא...

   קרא עוד
   אמצעי תמיכה לבניית בניין

   רגלי תמיכה לבניין מהווים דבר חשוב ביותר בכל אתר בנייה. ברגליים מעין אלה משתמשים בכדי...

   קרא עוד