יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  תהליך הרכבת מגדלי אקרו

  מגדלי אקרו הם הגורם המאפשר בנייה מודרנית ומאפשרת תמיכה וחוזק בתקרות הבטון. עבודה עם מוצרים אלו מוכרחה להתבצע באופן יסודי, מקצועי ובטיחותי לכל אורכו ובכל שלב וזה בדיוק הזמן להבין איך בדיוק זה קורה בפועל.

  למה משמשים מגדלים אלו?

  ענף הבנייה הולך ונהיה יותר מתקדם ככל שחולפות השנים ישנו צורך לבטח מבנים ותקרות באמצעות לבנות בטון גדולות וחזקות יותר. הבטון חזק מאוד לאחר שהוא מתקשה, אך כל עוד הבטון נוזלי אי אפשר להניח אותו באוויר ועל כן יש צורך בעמודי תמיכה שיעשו זאת, זו בדיוק התמיכה שמגדלי אקרו נותנים, וזו הסיבה שהם כה חשובים בתהליך.

  מגדלי אקרו – באופן כללי

  מגדלי אקרו נחשבים ליציבים מאוד, ומסוגלים להתמודד כנגד רוחות ורעידות אדמה (עקב האיכות הגבוהה בפיגומים שעל בסיסם הם קמו). לצרכי הבטיחות, עוד בשלב הבנייה ההתחלתי חברתנו מקפידה על שמירת אזור בנייה מאורגן ובטוח. הקפדה על פרטים קטנים, כגון סידור כלי העבודה מראש וזהירות ע"פ הכללים, ישדרג את תהליך העבודה של העובדים ויבטיח הקמת מגדלים איכותיים ובטוחים יותר.

  תהליך הרכבת מגדלי אקרו

  ישנם כמה דברים עיקריים שחשוב לזכור בתהליך ההרכבה, אלו שלושת הדברים שלפניכם:

  בחירת מגדלים מתאימים

  החלק הראשון הוא לבחור את המגדלים המתאימים. כל סוג פיגומי תמיכה יכול להתאים לשימוש בהעמסה שונה ולכן יש צורך לבדוק זאת היטב כדי שתהיה התאמה. חשוב לזכור שהמגדלים חייבים להיות מחברה בעלת רישיון לעסוק בתחום וכי לא כל אחת יכולה להקים מגדלי אקרו בדיוק הנדרש.

  לבדוק את האזור

  לפני שמקימים את המגדלים, צריך לוודא שהאזור הוא אזור מישורי ובטוח עבור המגדלים. לאחר מכן מתכננים היטב את ההקמה, עוד לפי התכנון של תקרת הבטון העתידית. חשוב לזכור: תקרת בטון צריכה להיות מחולקת שווה בשווה בעומס שהיא מפעילה על המגדלים ולכן יש לפזר את הפיגומים בכל האזור. במקרים מסויימים, יש לתכנן טפסנות תיקרה לפי תקן.

  הרכבת המגדלים

  המגדלים עצמם מורכבים בשיטה של לגו ולכן לא צריך להלחים אותם דבר שמקל מאוד על התהליך ויוצר עבודה פשוטה ומהירה יותר, אם כי עניין זה לא מוריד כלל מהבטיחות. המגדלים עצמם מורכבים עד לגובה המתאים כאשר מוטות אופקיות ואנכיות מורכבות לאט ובזהירות ויש צורך להתאים אותם זו לזו על ידי הברגה וקשירה שמתבצעות ביסודיות.

  יציקת הבטון על המגדלים

  אחרי שהמגדלים הגיעו לגובה הרצוי, יש צורך להניח קורת אונטוליגר מעץ, אלומיניום או פלדה מעליהם אשר משמש "כקורה ראשית לתמיכה. לאחר הנחת האונטוליגר, יש להניח את הליגר (מרישים) במרווחים לפי התיכנון עומסים ולאחר מכן דיקט עץ. הדיקט משמש כמצע השטוח שעליו יהיה ניתן לצקת בטון ובלעדיו לא ניתן ליצור תקרה ישרה ומדויקת. הדיקט בסופו של דבר מחוזק ומקובע היטב ורק אחרי וידוא המפלס הישר והמיקום הדרוש ניתן לצקת את הבטון בצורה כזו שיתקבע על הדיקט מבלי לרכז את מלוא המשקל בנקודות שונות. בצורה כזו, הדיקט מוחזק על ידי הפיגומים, והפיגומי התמיכה הנתמכים בקרקע כאשר תקרת הבטון נישאת באוויר מעל שניהם עד אשר מתייבשת ויכולה לשאת את עצמה.

  הרכבת מגדלי אקרו בטוחה – רק אצל אקרו המפרץ!

  חברתנו מתמחה שנים רבות בתחום, אנו נותנים את המיטב על מנת לספק שביעות רצון קהל לקוחותינו הנרחב. אנו מומחים בהשכרת ציוד לבניין בכלל רחבי הארץ.

  מגדלי אקרו ועוד ציוד בניין מגוון ואיכותי תוכלו למצוא אצלנו באקרו המפרץ. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

  חייגו עכשיו או השאירו פרטים באתר: 072-3213812

  יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים

   יתרונות הפיגום לפרויקט שלכם

   אם אתם עובדים בענף הבניה אתם הרי יודעים יותר טוב מאיתנו כי הדבר החשוב ביותר...

   קרא עוד
   למה צריך שיהיה מרחב בטוח עבור עובדים באתרי בנייה?

   אתר בנייה חייב להוות מרחב בטוח ביותר עבור כל העובדים בו. באתר זה ניתן למצוא...

   קרא עוד
   אמצעי תמיכה לבניית בניין

   רגלי תמיכה לבניין מהווים דבר חשוב ביותר בכל אתר בנייה. ברגליים מעין אלה משתמשים בכדי...

   קרא עוד