יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  באילו חומרים אנחנו משתמשים?

  ענף הבנייה הוא אחד הענפים המבוקשים ביותר, העבודה בה לעולם אינה מסתיימת ורק גוברת עם השנים. עשרות אלפי מבנים נבנים מדי יום ובכל דקה ברחבי העולם, וגם בארצנו הקטנה לא קשה למצוא עבודות בנייה רבות ואתרי בנייה שונים במקומות רבים. אתרי בנייה יכולים להיות גשרים וצמתים או בנייני משרדים גבוהים, ולרוב יש בנייה פרטית. בחברת אקרו המפרץ עוזרים לכל אחד לקבל את הציוד הדרוש לענף הבנייה. כאשר מגדלי אקרו עשויים מפלדה נועדו לתמוך במבנים במהלך תהליך הבניה. מגדלים אלו מעוצבים כפיגומים גבוהים מאוד, המתאימים לכל פרויקט בהתאם לצרכיו. ניתן להשתמש במגדלי אקרו כדי להגן או לתמוך בבניין ספציפי, או כדי להגן מפני חפצים נופלים מגובה. בפרויקטים שבהם אנשים עובדים בגובה רב, מגדלי אקרו עוזרים מאוד.

  מגדלי אקרו מקדמים בטיחות באתרי בניה

  אם אתם מחפשים מגדלי אקרו או כל סוג אחר של מגדלי תמיכה לפרויקט הבנייה שלכם, חשוב לעבוד רק עם מגדלי תמיכה חזקים ועמידים. כדי להבטיח בטיחות מירבית לפרויקט יש לערוך את הרכישה רק מחברה מוסמכת , גם אם אתם זקוקים להשכרת הציוד רק לפרק זמן מסוים. למשל, לא כדאי לשחק משחקים עם תקרות בטון, הרי מדובר בתקרות בעלות משקל רב שצריכות תמיכה עד שהן מוכנות. התמיכה של מגדלי אקרו בתקרות בטון נוצרת על ידי הצבתם כראוי עד שהם חזקים מספיק לעמוד לבד ולשאת את משקלם בכוחות עצמם. המגדלים מורכבים בהדרגה, כמו לגו, ללא מנוף.

  כיצד בונים אותם?

  מגדלי אקרו בנויים מכמה צינורות ברזל בגבהים שונים, המחוברות זו לזו. ישנם ברגי הרמה בבסיס המגדל ובראש המגדל, המשמשים להתאמת הגובה הרצוי של המגדל. המחברים המחוברים למסגרות חזקים מאוד ויוצרים חיבורים בין המגדלים עצמם, כך שהחיבור נוח מאוד מצד אחד וחזק מאוד מצד שני. מעל מערכת זו מונחת מערכת הטפסות הצמודה אליה ושתי קורות וחצי, עליהן מונח המשטח עליו יוצקים את הבטון. בכל הנוגע למגדלי אקרו אין לכם מה לדאוג, לחברת אקרו המפרץ יש ניסיון רב בתחום והם ישמחו לעזור לכם בכל פרויקט שרק תצטרכו. אז למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום, ותהנו ממחירים נוחים וליווי צמוד של אנשי מקצוע! חייגו אלינו 072-2503515

  יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים

   למה צריך שיהיה מרחב בטוח עבור עובדים באתרי בנייה?

   אתר בנייה חייב להוות מרחב בטוח ביותר עבור כל העובדים בו. באתר זה ניתן למצוא...

   קרא עוד
   אמצעי תמיכה לבניית בניין

   רגלי תמיכה לבניין מהווים דבר חשוב ביותר בכל אתר בנייה. ברגליים מעין אלה משתמשים בכדי...

   קרא עוד
   פיגום איכותי ביותר המתאים למגוון רחב של עבודות בנייה בגובה

   פיגומים מאפשרים לבעלי מקצוע שונים לגשת בצורה בטוחה ביותר לעבודה באתרי בנייה שונים המתבצעת בגובה....

   קרא עוד