יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  כך תקרת ערוגות שומרת על בטיחות הבניין

  בעולם שאנו חיים בו כיום ענף הבנייה הוא אחד מהענפים הכי חשובים שיש וגם הכי רווחיים. לפעמים נדמה שלבנות בית זו משימה לכאורה פשוטה אך חוץ מהבירוקרטיה המסובכת שאתם צריכים לעבור והמחירים היקרים שתצטרכו להתמודד איתם ברכישת הציוד והחומרים, חשוב מאוד גם לוודא את הדבר החשוב ביותר, בטיחות הבניין. כל אחד שבונה דבר מה, אפילו אם מדובר במחסן או במרפסת חדשה, צריך לקבל אישורים רבים וגם לבנות בצורה חכמה ובטיחותית. אחת האפשרויות לבנות בצורה כזו היא תקרת ערוגות.

  מהי תקרת ערוגות?

  תקרת ערוגות היא אחת הטכנולוגיות השכיחות ביותר שיש לתקרות מזוינות מבטון. התקרה בנויה מרצף של קורות הנשענות על שני סמכים שצולבות רצף נוסף של קורות. בין הקורות שמכונות לעתי צלעות ולעתים ערוגות, קיימים רווחים מסוימות וקבועים בכל אחד מן הצירים. הרווחים הללו יכולים להישאר כחלל ריק שיהיה בו אך ורק אוויר או להיסגר על ידי גופי מילוי קלים יותר כדי ליישר את החלק התחתון של הבנייה ולהקל על תהליך הבנייה.

  כיצד נראית תקרת ערוגות?

  תקרת ערוגות כזו מקבלת צורה של רשת שמתנגדת לכפיפה בשני הצירים הישרים שלה וכך גם מקבלים תקרה חזקה מאוד שתורמת מאוד לשלד הבניין ולביטחון של יושביו. בארבע הדפנות של התקרה היא נשענת על קירות נושאים או על קורות בטון חזקות מאוד ששומרות עליה. למעשה אפשר להגיד שתקרת ערוגות היא יישון של רעיון הקורה הפשוטה שעובד באופן חד ממדי יחד עם משטח תקרה שפועל בשני ממדים. במשטח העליון של התקרה מונחת רשת פלדה ששומרת על כל התקרה כיחידה אחת קשה ואחידה שעליה ניתן להניח חול או ריצוף כדי לבנות את הקומה הבאה.

  יציבות מקסימלית

  כדי ליצור יציבות בתקרת ערוגות ניתן להוסיף שכבת מילוי נוספת מעליה. תקרת ערוגות באה ממשפחת ציוד השכרה לבניין אשר בפועל מאפשרת לחסוך בבטון שהוא חומר כבד מאוד ולכן היציבות והעמידות של התקרה עולה. כדי לחסוך בבטון מניחים את גופי המילוי הקלים טרם היציקה בין הצלעות שנדבקים לבטון והם הופכים להיות חלק מהתקרה. בדרך כלל משתמשים בתבניות לייצור קסטות הנשלפות לאחר היציקה, אותם גופי מילוי חוסכים בתוספנות קלים יותר אך לפעמים משתמשים בחומרים כמו קל קר שמוכרים לכולנו כחומרים קלים וזולים מאוד. אותם גופי מילוי חוסכים בטפסות עבור הנפח שנשאר מיותר-היתרון של גופי מילוי אלו הם שהם קלים יותר, וגם ניתנים לשימוש חוזר.

  קבלן מוסמך ואיכותי

  לפני שאתם בונים או מתעסקים עם כל דבר בתחום הבנייה ובפרט תקרת ערוגות חשוב מאוד לדעת כיצד לבצע את התהליך נכון. עם כל היתרונות שיש בתקרת ערוגות חשוב לזכור שכל בנייה לא מקצועית או ללא אישורים ובדיקות יכולה להיות מסוכנת מאוד.

  יש לכם שאלות נוספות? מעוניינית לדעת עוד עבור השכרת ציוד בניין? חברת אקרו המפרץ תשמח לעמוד לרשותכם!

  לקבלת ייעוץ מקצועי ולהשכרת ציוד השאירו פרטים באתר

  ולשיחת ייעוץ ללא עלות חייגו עכשיו: 072-3213812

  יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים

   מגדלי אקרו לעומסים כבדים

   סקירה כללית מגדלי האקרו משמשים לתמיכת תבניות ליציקות בטון לעומסים כבדים ויציקות בגובה אשר דורשות תמיכה...

   קרא עוד
   מה ההבדל בין פיגום אקרו לפיגום נייד?

   את סוגי פיגומים אלו ניתן להכיר מעולם הבנייה. הנם משמשים למעמד בעת בנייה עבור העובדים,...

   קרא עוד
   כך תחסכו בהוצאות הבנייה שלכם

   אנשים רבים מוצאים את עצמם בעיצומם של שיפוצים ואפילו בניית בית חדש, כשלפתע הם מוצאים...

   קרא עוד