יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  קורות דוקה

  קורות דוקה משמשות לעתים קרובות כמרכיב העיקרי של טפסות התקרה. מוט העץ ממוקם במישור אופקי ומהווה תומך העומד בצורה מושלמת בעומס האנכי הנגרם מיציקת בטון. לבנייה מונוליטית, יש צורך להשתמש באלמנט של קורת עץ. עיצוב זה עשוי בצורה של מוט צולב עם חתך מתאים לחיבור. קורות אלו בעלות אחוז גבוה של עמידות ללחות. יתרון חשוב של עיצוב זה הוא יכולת נשיאת עומס מעולה. הקורה אינה מתעוותת ומתאימה בדיוק למידות המצוינות בסימון, ובעל עמידות טובה בפני שחיקה. ליציקות בטון מדויקות וחזקות, חברת אקרו המפרץ מציעה עבורכם מגוון רחב של קורות דוקה איכותיות אשר יהפכו את עבודת היציקה לקלה ואיכותית.

  תחומי שימוש של קורות דוקה

  קורות דוקה, כחלק מקורה או מערכת נפח, משמש להתקנת האלמנטים המבניים המונוליטיים הבאים של מבנים העשויים מכל סוגי הבטון, כולל עם חיזוק:

  • קירות ישרים, רדיוס, תצורה מורכבת;
  • תומכות;
  • עמודות, כולל עמודים גבוהים ומחושבים;
  • פירי הרמה;
  • תקרות בין רצפות;
  • קמרונות מקושתים;

  חיסכון בעלויות וזמן בתהליך היציקה

  בניית תבניות ליציקת בטון בשטח יוצרות ביקוש עצום לחומרי גלם מקבלני בניין ובעלי מקצוע אחרים בבנייה. הם צורכים כמויות גדולות של קורות דוקה לבניית תבניות, ובחירה בחומרים חזקים ועמידים לשימוש חוזר חוסכת זמן ועלויות חומרים. עוד יש לציין כי ייצור תבניות אינו דורש מיומנויות מיוחדות, והשיטה מבוססת על שימוש בחומרי גלם איכותיים. לכן, גם עובדים חסרי ניסיון כלל בענף הבנייה יוכלו לקחת חלק בייצור תבניות ליציקות בטון. השימוש בקורות עץ ליצירת מסגרות ליציקות בטון מאפשר הן למתכננים והן לעובדי שטח לעצב מסגרות יציקה למעשה בכל צורה רצויה. עץ הוא חומר שקל לנסר ולחבר לצורות שונות, ויש אינסוף אפשרויות ליצירת תבניות. בנוסף, בהשוואה לפלדה שמשמשת גם לייצור תבניות, עץ קל יותר להובלה ממקום למקום, פירוק, שימוש חוזר ועוד. עבור כול פרויקט בניה הכולל יציקות בטון מצריך מכם שימוש בחומרים איכותיים ועמידים, כך שהמבנה שלכם יהיה יציב ובטיחותי לאורך שנים רבות. במקרים אלו אסור לכם להתפשר על איכות, אך חשוב גם לקחת בחשבון את העלות. אם אתם זקוקים לקורות עץ ליציקת בטון במחירים נוחים ומחומרים הטובים ביותר, צרו קשר עם חברת אקרו המפרץ!

  השימושים של קורות דוקה

  יציקות בטון היא האפשרות הנפוצה והטובה ביותר לקבלת חלקי מבנה חזקים מאוד מחד ומעוצבים וקלים לתחזוקה מאידך. אך התהליך של יציקת בטון לא תמיד קל, וכאן באות לעזרתכם קורות דוקה מיוחדות שישמשו תבנית ליציקת בטון בבניית מבנים שונים. את הקורות ניתן להשיג בחברת אקרו המפרץ אשר מתמחים בייבוא ושיווק ציוד בניין מהאיכותי ביותר הקיים כיום בשוק.

  מהן קורות דוקה ליציקת בטון?

  היתרון המשמעותי ביותר של הבטון הוא שבהתחלה מדובר במשחה נוזלית שניתן לצקת למגוון מקומות, ואז הוא מתייבש והופך לאחד החומרים החזקים שיש. הקושי נובע בכך שכדי ליצוק אותו צריך תבניות מסוימות, שלפעמים צריך לשלוף לאחר שימוש. ניתן לבצע יציקות אלו בצורה מדויקת ובזול מאוד באמצעות קורות דוקה. קורות עץ אלו ניתן להציב במקומות בהם יש צורך ביציקת בטון ולאחר מכן יהיה צורך לשלוף מהמקום. סוגי קורות מסוימות יעילות לבניית מסגרת של בניין מכיוון שמדובר בחומר חזק אך קל יחסית ואידיאלי ליציקה.

  האם קורות דוקה מעץ שימושיות למשימת הבניה?

  על מנת שתהליך היציקה יתבצע באופן מושלם יש צורך להשתמש בקורות עץ מותאמות. לא כל קורה העשויה מעץ המשמשת בבנייה יכולה לשמש גם כצורה ליציקת בטון. חשוב לזכור כי תבנית יציקה לבטון נשארת לרוב בתוך המבנה כאשר היא משמשת לבניית מסגרת המבנה. לכן אין להמעיט באיכות הקורות ליציקת בטון וכמובן שהן יתאימו בתכונות שלהן. קורות דוקה צריכות להיות חזקות ככל האפשר, אך כמובן להישאר קלות משקל כדי להקל על הובלתן במהלך הבנייה. צריך גם קורות עץ חזקות עמידות כדי שלא יתפוררו, מה שיכול לפגוע בחוזק המבנה.

  כיצד משמשות קורות דוקה מעץ ליציקה?

  קורות עץ ליציקה מגיעות למעשה בגדלים המותאמים אישית למבנה. אמנם יש קורות עץ שיכולות להיות בגדלים אוניברסליים, אבל הכמות תיבחר לפי הצורך, וכמובן, ניתן להזמין גם קורות העונות בדיוק על הדרישות, ולא רק בגודל, אלא גם בחוזק ובמאפיינים נוספים. קורות העץ עצמן מחוברות זו לזו וממוקמות במקום בו ייוצק הבטון. בשיטה זו אפשר ליצוק בטון לכל חלק במבנה המתוכנן. להזמנת קורות עץ במידות המתאימות צרו קשר עם חברת אקרו המפרץ, והם יספקו לכם את הקורות במהירות וללא זמני המתנה!

  יבוא השכרה ומכירת ציוד בניין והנדסה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים

   איך לדעת באיזה סוג פיגום כדאי לכם לבחור?

   פיגומים ניידים הם סוג של פיגומים נתמכים המוגדרים על גלגלים. הם מתוכננים להזזה בקלות והם...

   קרא עוד
   אצלנו תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר

   פיגום אלומיניום פירושו הפיגום עשוי אלומיניום, והוא נמצא בשימוש נרחב במקומות שונים כדי לתת פלטפורמת...

   קרא עוד
   פיגומים בתקנים המחמירים ביותר

   השימוש בפיגומים בענף הבנייה הינו נרחב ואינו נפרד מתהליך הבנייה. ישנם סוגים רבים של פיגומים...

   קרא עוד